» Pano
 
 
Ana Sayfa
E-posta
Bu site gençleri ve velileri bilgilendirmek amaçlıdır. Bireysel danışmanlık yapılmamaktadır. Dilek Köseoğlu çalışmalarını projeler esasında sürdürmektedir. İlginize teşekkür ederiz.
İletişim Bilgileri E-mail Ana Sayfa
 

Bahçeşehir, Şubat 2003

İnsan Kaynakları ve Kariyer Danışmanı Dilek Köseoğlu pnelde yaptığı konuşmada gençlerin seçecekleri mesleğe yönelik üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olduktan sonra kariyere yönelik seçimlerinde ... »

Aktüel, Temmuz 2003

Dizilerden Kariyer Tuttum Kendime
Kariyer Danışmanı Dilek Köseoğlu ise gençleri eski Türk filmlerindeki yeşil pancurlu evinde çocuklarıyla mutlu olma düşüncesiyle yaşayan gelin adaylarına benzetiyor. Köseoğlu çalışma hayatında mekanın meslek ve kariyer seçiminde temel kıstas olmadığınıda vurguluyor. "Bunu aklı başındaki tüm gençler biliyordur. Türk dizilerinde bir meslek adına rastlanıyor; ama içerik uzmanlık detayında ele alınmıyor...»

Bahçeşehir Şubat 2003

Doğru Meslek Seçimi paneline katılan panelistler kendi tercihlerini de gençlerin karşısında sorguladı. Kariyer Danışmanı Dilek Köseoğlu, panel sırasında Bahçeşehir Belefdiye Başkanı Kemal Aydın'a da hitaben "Genellikle Belediye Başkanı olmak son hedef gibidir." demesi üzerine Aydın kendisini "Teknolojik tarımı köylüye öğretmek isterdim. Böylece insanlar doğdukları yerleri bırakıp ekmek paralarını çıkarmak için büyük kentlere göç etmek zorunda kalmazlar" diye yanıtladı.

Copyright 2005 KaDeMe. All rights reseved. Designed by S.T.Design & B2G